Ostatní

Stručný přehled roku 2015

Zdravím =)

Napadlo mě, že bych na blog mohla napsat článek o tom, jaký pro měl byl rok 2015, co se u mně změnilo, a tak. Viděla jsem to už na několika blozích, samozřejmě se nechci po nikom opičit, to ne.

Rok 2015 pro mně byl docela dobrým rokem. Byl plný nových zážitků i velkých změn. Řekla bych, že se v roce 2015 událo více dobrých věcí, než těch zlých. Je těžké vybavit si všechny vzpomínky a všechny zážitky, ale ty nejdůležitější si pamatuji. V únoru 2015 jsem znovu rozjela tenhle blog, už od začátku mi s ním pomáhal Kubík, kterému jsem za to moc vděčná. V březnu jsem navštívila Budapešť, což vlastně bylo poprvé, co jsem byla za hranicemi České republiky (pokud nepočítám školní výlet do německého Mnichova). V dubnu jsem oslavila devatenácté narozeniny, v červnu jsem absolvovala první let letadlem – letěli jsme do Itálie. Byl to nádherný zážitek, zamilovala jsem si Sorento, naopak se mi nelíbila Neapole.

V září jsme se do Itálie vypravili podruhé, tentokrát do Milána, šla jsem opět do krátkých vlasů (a slibuji bohu, že už se nenechám ostříhat, už mi chybí to dlouhé háro, co jsem dřív měla), v říjnu jsem si poprvé vyzkoušela golf, v listopadu jsem byla na koncertě Slzy (a naprosto jsem si je zamilovala, zvlášť Petra Lexu alias Hoggyho aka youtubera) no a v prosinci blog dosáhl 20 000 zobrazení. Taky jsem během roku uzavřela několik spoluprací, získala 44 pravidelných čtenářů, nachází se zde více jak 500 komentářů a přes sto příspěvků.

Zažila jsem chvíle, kdy se na blogu objevovali nenávistné komentáře, dokonce i na asku mi chodili zprávy, o kterých se mi moc mluvit nechce. Ale zažila jsem i spoustu krásných chvil. Založila jsem si i několik účtů, např. a Google+, kde mám nyní 20 sledovatelů, nebo instagram, kde mně sleduje přes sto lidí.

Rok 2015 byl pro mě velmi úspěšným rokem, a doufám, že rok 2016 bude stejně úspěšný (troufám si tvrdit, že bude možná i úspěšnější, než ten předchozí). Získala jsem mnoho skvělých přátel, o některé jsem i přišla, ale to je prostě život.

Blog prošel za ten necelý rok své existence několika proměnami, měl několik vzhledů, až se usadil na tomhle, který v nejbližší době nehodlám měnit. Získal si své čtenáře, za což jsem všem hrozně moc vděčná.

A co vám přinesl v životě rok 2015? Byl pro vás dobrý, či zlý? Určitě mi nechte své komenty, budu za ně moc ráda. Snad se článek líbil =) A u dalšího ahoj =)

Knihomol věčně s hlavou v oblacích, milovník seriálů, cestování a gumových medvídků. Amatérský pisálek, který by chtěl jednou vydat knihu. A hlavně - potrhlý podivín. Vše v jednom dárkovém balení. :)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *