Ostatní

Chystané změny pro rok 2016!

Zdravím =) 

Tak jaké byly Vánoce? U nás poklidné (až na ten shon v práci, pfff ), ale taky trochu bolavé (objevil se mi pod jedním zubem zánět – naštěstí jsem už objednaná k zubařce, ta si s tím určitě poradí). Doufám, že jste pod stromečkem našli od Ježíška vše, co jste si přáli, anebo Vám dárky aspoň udělali radost. Ovšem tento článek nebude o Vánocích, nýbrž o chystaných změnách na rok 2016. Určitě Vás ty změny zajímají, tak jdeme rovnou na ně =)

1) Návrat k sérii článků Bye … , Hello … ! – Tato série článků mně hodně bavila, člověk si tak nějak i sepsal všechny svoje důležité dny, a proto bych se k této sérii velmi ráda vrátila. Doufám, že se Vám bude líbit, a že se občas i zapojíte do diskuze. Člověk , když si pak tu rubriku otevře třeba po roce, přečte si, jaké prožil zážitky atd, a při té příležitosti se mu vybaví spousta vzpomínek.

2) Nová rubrika – Shopping & News – Tato rubrika bude o nákupech a novinkách, to jste jistě pochopili. První článek do této série bude už během několika dní, a bude vycházet jednou měsíčně, vždy na začátku měsíce a bude tak nějak shrnovat měsíc předchozí, co všechno jsem si koupila nebo jsem dostala. Tato rubrika je mezi blogerkami hodně oblíbená, přišlo mi i pár dotazů o tom, jestli bych ji taky nezaložila na blogu, tak jsem se po pečlivém uvážení nakonec rozhodla, že to s ní zkusím. =)

3) Delší články – Když jsem si tak nějak pročítala články za tenhle rok, zjistila jsem, že spousta z nich je krátkých. To bych právě že chtěla změnit. Takže se od nového roku těšte na delší články a mnohem více fotografií. =)

4) 2x ročně giveaway – Protože všechny své čtenáře miluji, chtěla bych je za jejich komentáře a vůbec věnovaný čas nějak odměnit. Proto se bude 2x do roka pořádat giveaway. První bude už teď v únoru, narozeninová, a druhá bude někdy v srpnu, to ještě úplně promyslím, aby to byl tak ten půlrok od té předchozí. No a tak by to mělo vydržet.

5) Nová rubrika – Recepty – Hodlám na svůj blog taky umístit rubriku Recepty, a to z toho důvodu, že mně vaření hodně baví, a chtěla bych se o to s Vámi podělit. Třeba u mně najdete recept, který vyzkoušíte a bude Vás bavit!

6) Nová rubrika – Mé bavlnkové tvoření – Nebude až tak častá, max. jednou za měsíc, bude to jen taková doplňková rubrika, ale chci ji sem zařadit z jednoho prostého důvodu – tvoření z bavlnek mně hodně baví, už mám spousty produktů z nich vytvořené, a to bych nebyla já, abych se o to s Vámi nechtěla podělit!

7) Občas i nějaký ten návod – Jak si vyrobit svůj blogový deník, vlastní záložku do knihy nebo přívěšek z bavlnek, o tom a mnohem více budou DIY články u mně na blogu. =)

8) Více povídek – Jelikož se blog jmenuje Zápisník spisovatelky, logicky bych na něm měla mít i svoje spisovatelské (to slovo je moc přehnané, spíš tvořivé) výtvory.

Snad jsem na žádnou chystanou změnu nezapomněla, pokud ano, určitě se jí dozvíte na fb stránce blogu – Zápisník spisovatelky Facebook

Knihomol věčně s hlavou v oblacích, milovník seriálů, cestování a gumových medvídků. Amatérský pisálek, který by chtěl jednou vydat knihu. A hlavně - potrhlý podivín. Vše v jednom dárkovém balení. :)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *