Knižní výzvy

Knižní abeceda 2024

Zdravím všechny své báječné čtenáře u nového článku!

Na rok 2024 jsem si na sebe vymyslela celkem zajímavou výzvu – během roku přečíst aspoň 75 % knižní abecedy. Od každého písmene přečíst jednu knihu. Záměrně jsem ale vynechala písmena s háčky a čárkami, abych si to trošičku zjednodušila.

Kdyby se do toho někdo chtěl pustit se mnou, dejte mi vědět v komentářích! Tuhle výzvu budu dávat i na instagram @reziengli, pod hashtagem #knizniabeceda24 😊

ObálkaNázevAutorČtenoHodnocení
A
BBalada o ptácích a hadechSuzanne Collins16.1. – 24.1.
C
D
E
F
G
HHeartstopper: Volume 5Alice Oseman7.2. – 8.2.
I
J
KKostischrányEmily Lloyd-Jones1.1. – 3.1.
L
M
N
O
PPřátelé, lásky a ten ohromný průšvihMatthew Perry31.1. – 5.2.
Q
R
SSrdcem proti zdiMariana Zapata6.1. – 8.1.
T
U
VVzpomínky na nějColleen Hoover22.1. – 25.1.
W
X
Y
Z

Knihomol věčně s hlavou v oblacích, milovník seriálů, cestování a gumových medvídků. Amatérský pisálek, který by chtěl jednou vydat knihu. A hlavně - potrhlý podivín. Vše v jednom dárkovém balení. :)

4 Comments

  • Raja Luthriela

    Tohle vůbec není špatný nápad. Číst knihy podle abecedy musí být zajímavé. Vždycky jsem chtěla něco takového zkusit. Jen nevím, ještli to mám brát podle začátečního písmene v názvu knihy nebo v příjmení autora. Ale to je asi jedno.
    Každopádně tobě držím palce, abys to zbládla dokončit.

    • Tery Engli

      Ahoj, děkuju za komentář 🙂 Já to budu brát dle názvu knihy 🙂 Ale asi je na každém, jak to vezme, klidně to můžeš vzít dle příjmení autora, rázem se z toho stává zase trochu jiná výzva! Nicméně budu ti držet palce! 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *