Ostatní

Znovurestart blogu!

Zdravím všechny své báječné čtenáře u nového článku!

Vím, že jsem tu byla hodně dlouho neaktivní, ale řešila jsem dosti osobních věcí ve svém životě a upřímně – už jsem delší dobu cítila, že se do psaní blogu spíše nutím, než že bych si to užívala. Tak jsem si na nějakou dobu vzala „dovolenou“ od blogu, a nepopírám, že mě několikrát napadlo, zda blog nakonec úplně nezrušit. Ale nakonec zvítězily myšlenky, že by mi to do budoucna bylo líto – přece jenom už tenhle blog vedu nějakých 8, 9 let a když se podívám, jakou cestu jsem za tu dobu ušla, tak by mě ve finále velice mrzelo, kdybych blog prostě jen tak zrušila.

A tak jsem tady – zpět, v plné síle 🙂 Ale rozhodla jsem se blog pojmout trošku jiným stylem. Sice tu budou nadále knižní recenze a články ohledně knih, ale jelikož jsme teď začali dosti cestovat, chtěla bych sem dávat i články z cest 🙂 Tak pevně doufám, že tu semnou budete nadále, a že vás moje dlouhá neaktivita neodradila úplně 🙂

S láskou vaše

Knihomol věčně s hlavou v oblacích, milovník seriálů, cestování a gumových medvídků. Amatérský pisálek, který by chtěl jednou vydat knihu. A hlavně - potrhlý podivín. Vše v jednom dárkovém balení. :)

2 Comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *