Menu Zavřeno

Oblíbení autoři – Julie Caplin

Zdravím všechny své báječné čtenáře u nového článku!

Zároveň vás i vítám u nové rubriky na blogu. Již delší dobu jsem přemýšlela, že bych si na blogu vytvořila rubriku, ve které bych si vedla přehled svých oblíbených autorů a vydaných knih. Jelikož mám oblíbených autorů celkem hodně, začínám ztrácet přehled v jejich knihách. Takže mi toto poslouží jako přehled, a zároveň to vám snad přinese nějaké nové tipy na čtení.

Julie Caplin je závislá na cestování a dobrém jídle. Neustále se snaží vypátrat dokonalý gin a je až nezdravě vybíravá, co se sklenic, toniku a ozdob týče. Mezi ochutnávkami ginu napsala svůj první román, který se odehrává v jednom z mnoha měst, jež během života poznala.

Jako PR ředitelka se několik let potloukala po Evropě a brala nejlepší žurnalisty zabývající se jídlem a pitím na novinářské exkurze (takzvané služební cesty), aby ochutnali gastronomické pochoutky v nejrůznějších městech v Itálii, Francii, Belgii, Španělsku, Dánsku a Švýcarsku. Byla to náročná práce, ale někdo to dělat musel. A právě tyto exkurze se staly inspirací k napsání série Romantické útěky.

Zdroj: medajlonek o autorovi v knize Čajovna v Tokiu
Zdroj obrázku: https://www.harpercollins.com

Seznam u nás vydaných knih:

Julie Caplin na Databázi knih

Knihy od autorky u nás vydává Grada.cz Po kliknutí na odkaz vás to přenese na jejich stránky.

Zajímalo by mě, jestli jste už od této autorky četli nějakou knihu, popřípadě zda se chystáte si nějakou přečíst!

Doufám, že se vám dnešní článek líbil a že se uvidíme u toho dalšího!

S láskou vaše

Posted in Oblíbení autoři

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *