O knihách s Tery

O knihách s Tery – Nový kecací pořad

Vítám vás u nové rubriky na blogu =)

Tenhle koncept jsem měla v notebooku rozepsaný zhruba 3 měsíce a pořád jsem ho přepisovala a předělávala až do podoby, kdy mi přišel fajn k vydání. Dneska vám tu rubriku trochu představím, nebude to nijak dlouhé =)

Rubrika se bude jmenovat „O knihách s Tery“ a bude se jednat o takový kecací „pořad“ (dávám to slovo do uvozovek, protože slovo pořad sedí spíše pro videoformát, ale já to pojmu psanou formou =) )

Články budou o všem možném, ale hlavní téma budou vždy knihy. Budou se tu objevovat názory na jednotlivá knižní témata, nebo nějaké zážitky spjaté s knihami. V některých článcích, zvlášť v těch věnovaných určitým tématům, budu mít i „návštěvu“ v podobě tří až čtyř dalších lidí, kteří mi budou odpovídat na otázky =) Takže to nebude jen „nudné tlachání“ =)

Doufám, že vás bude nová rubrika na blogu bavit, chtěla bych právě díky ní trochu prořezat náplň blogu, která v posledních týdnech, či spíše měsících, je stále to samé dokola. Chci to trochu oživit =)

Knihomol věčně s hlavou v oblacích, milovník seriálů, cestování a gumových medvídků. Amatérský pisálek, který by chtěl jednou vydat knihu. A hlavně - potrhlý podivín. Vše v jednom dárkovém balení. :)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *