Audioknihy,  Knihy

KnihoPlán na duben 2019

Zdravím všechny své báječné čtenáře a vítám vás u nového článku! 

Asi si říkáte, že tenhle koncept jste už u mně na blogu viděli. Eh, no … ano. Původně to byla rubrika To chci přečíst, ovšem jsem to jaksi nedodržovala. Jsem mezi známými celkem pověstná tím, že něco začnu a mnohdy to nedokončím. Na tom bohužel zkrachovalo dost mých povídek, ale třeba i jednoduché přeorganizování knihovny. Vždy začnu, začátek vypadá suprově, ale bohužel třeba po dvou, třech hodinách organizování mne přejde ten prvotní elán a chuť a dosáhne to bodu, kdy zbytek knih do knihovny jen nějak nastrkám. Po týdnu už pak knihovna vypadá stejně neorganizovaně.

Ale jelikož mám doma opravdu hodně knih, které pořád a stále na mne čekají a dělají smutná očíčka (no, o e-knihách ve čtečce radši ani nemluvím), tak jsem se zařekla, že se k tomuto konceptu zkusím vrátit. Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží. Že bych si dělala nějaké obrovské naděje se říct nedá, ale už jsem si vymyslela takový jednoduchý koncept a postupně jej zapracovávám i do dalších činností mého každodenního života. 

Na duben jsem si zvolila tyto dvě papírové knihy: 

  • Poslední číslo – Hayler Barker (King Cool)
  • Trnitá sklizeň – Corban Addison (Fortuna Libri)

Dvě e-knihy:

  • Smrtící tajnosti – Robert Bryndza (Cosmopolis)
  • Z vůle luny – P. C. Cast (Yoli)

Dvě audioknihy: 

  • Cizinka – Diana Gabaldon (OneHotBook)
  • Eleanor se vážně skvěle – Gail Honeyman (Nakladatelství Plus)

Záměrně mám vše po dvou, protože po třech už by to bylo spíše nereálné. Doufám, že mi budete držet palce, jsem zvědavá, kolik toho na konci dubna budu mít.

A jaké čtecí plány máte na duben vy? 

Knihomol věčně s hlavou v oblacích, milovník seriálů, cestování a gumových medvídků. Amatérský pisálek, který by chtěl jednou vydat knihu. A hlavně - potrhlý podivín. Vše v jednom dárkovém balení. :)

4 Comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *