Čtenářský klub ČBDB.cz

Čtenářský klub ČBDB.cz – rok 2022

Zdravím všechny své báječné čtenáře u nového článku!

S příchodem Nového roku jsem si řekla, že se zapojím do Čtenářského klubu na portálu ČBDB.cz. Člověk díky tomu může přijít na zajímavé čtivo, o kterém třeba dříve nevěděl, nebo se naopak dokope ke čtení knihy, kterou má dlouho v poličce a stále si na ní neudělal čas. Tuhle „sekci“ si povedu coby tabulku, kde vždycky v prvním sloupci bude daný měsíc (začínám tedy leden 2022), pak název vybrané knihy, její autor, předposlední kolonka bude věnovaná tomu, zda jsem se zapojila či nikoliv a pokud ano, tak v poslední kolonce rovnou bude i hodnocení 🙂

Kdo by čtenářský klub na ČBDB.cz neznal, najdete jej zde: Čtenářský klub | ČBDB.cz (cbdb.cz) – rok 2022 začínáme s Klubem rváčů 🙂 Navíc na každý měsíc máme „bonusovou knihu“ pro ty, kteří tu hlavní již četli, anebo ji stihli ještě před koncem měsíce 🙂 Pokud budu stíhat, zkusím číst i ty bonusové knihy, většinou jsou to krátké knihy.

ledenKlub rváčůChuck Palahniuknezapojila sem se
bonusová knihaMost přes řeku KwaiPierre Boullenezapojila sem se
únorZe života knihomolkyDebbie Tung5/5
bonusová knihaDívčí válkaFrantišek Ringo Čechnezapojila sem se
březenGump – pes, který naučil lidi žítFilip Rožek
bonusová knihaPekelný kocourLynne Truss
duben
bonusová kniha
květen
bonusová kniha
červen
bonusová kniha
červenec
bonusová kniha
srpen
bonusová kniha
září
bonusová kniha
říjen
bonusová kniha
listopad
bonusová kniha
prosinec
bonusová kniha

Knihomol věčně s hlavou v oblacích, milovník seriálů, cestování a gumových medvídků. Amatérský pisálek, který by chtěl jednou vydat knihu. A hlavně - potrhlý podivín. Vše v jednom dárkovém balení. :)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *