Ostatní

Ach to hlasování … Blogerka roku 2015

Zdravím =)

Dneska tu opět vyjádřím svůj názor, prosím berte v potaz, že je to pouze MŮJ NÁZOR, tudíž se nesnažím nikoho pošpinit, posmívat se, a tak dále.

Asi už víte, že proběhlo vyhlášení Blogerky roku 2015. Abych řekla pravdu, absolutně nejsem spokojená. Opět vyhrála PetraLovelyHair, což mi přijde nefér. Petru samozřejmě sleduju, zkouknu každé její nové video, občas něco okomentuji, ale přijde mi, že to Petra někdy strašně přehání, hlavně s líčením. Vždyť v některých videích vypadá jako (pardon za to slovo) šlapka. Příliš výrazný make-up, častokrát vypadá hrozně uměle. Není to nic hezkého. Přijde mi, že tou výhrou opět sebrala šanci jiným blogerkám, například Lucce z GetTheLouk. Má mnohem více odběratelů, lepší líčení, je vtipnější, a je většině holkám, co tyhle blogy sledujou, věkově mnohem blíž, než Petra. Petra je přeci jenom věkově už na tohle … nechci říct stará, ale používá produkty na pleť 30+, i když jí sledujou 15 letý slečny, tak těm ty recenze asi moc nepomůžou, ne?
Co se týče ostatních výherců, tam jsem víceméně spokojená. V kategorii Fashion vyhrály slečny z A cup of style, ty mám hodně ráda, hodně je sleduju, jsou naprosto super, takže tam spokojenost.

Jejich blog – A cup of style
Jejich youtube channel – A cup of style

V kategorii Beauty vyhrála teda Petra, už potřetí.

Její blog – Petra Lovely Hair 
Její youtube channel – Petra Lovely Hair

V kategorii Life vyhrála Tereza in Oslo, Terku moc neznám, četla jsem jen pár článků, ale přišly mi hodně dobré, určitě se k jejímu blogu brzy vrátím.

Její blog – Tereza in Oslo

Další kategorie byla Videoblogerka roku, což vyhrála Shopaholic Nicol. Nicol nesleduju, mám jí jen na snapchatu 😀

Její youtube channel – Shopaholic Nicol
Její blog – Shopaholic Nicol

V kategorii Food vyhrála Kitchenette, tu taky neznám.

Blog – Kitchenette 

A Cosmo objev vyhrála My cooking Diary, na tu jsem koukala, a stejné jako u Tereza in Oslo, určo se k ní vrátím.

Blog – My cooking diary

Co se týče výherců – pánů, tak v kategorii Videobloger roku vyhrál Hoggy, tam naprostá spokojenost, tomu jsem to přála opravdu moc, a zasloužil si to.

Jeho youtube channel – Hoggy
Jeho druhej channel – HoggyVlogy

No a Blogerem roku se stal Deníček moderního fotra. Tento blog znám, je naprosto suprovej na zasmání, určitě na něj mrkněte =D

Blog – Deníček moderního fotra

Zdroj fotek – www.blogerkaroku.cz a www.blogerroku.cz

Tak to by byl dnešní článek, byla jsme zase trochu kritická, ale znovu připomínám – je to čistě jen můj názor, takže prosím žádný hejty 😉 A jak říká Hoggy – Mějte se krásně a pište básně =D Ahoj =)

 

Knihomol věčně s hlavou v oblacích, milovník seriálů, cestování a gumových medvídků. Amatérský pisálek, který by chtěl jednou vydat knihu. A hlavně - potrhlý podivín. Vše v jednom dárkovém balení. :)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *