Zápisník Spisovatelky

Knižní, povídkový a osobní blog

instagram

  • Dneska jsem si na poště vyzvedla tento skvost, který mi zaslala sama autorka, rodačka z mého milovaného Rakovníka, @stulcovarenata ❤️ Strašně moc se těším, až se začtu! 
A strašně mě potěšily i ty nádherné záložky ❤️ Děkuju moc Renátko! 
#spoluprace #rafaelovaskola #knihy #knihstagram #instaknihovna #maitrea @maitrea_nakladatelstvi @stulcovarenata
  • Jedna romantická LGBT slaďárna ❤️ autorem je @theo.addair a vydalo je nakladatelství @yoli.cz ❤️ Zakoupeno v @knihkupectvi_luxor

Co vy a Muffin s Koláčky? Četli jste/Nečetli? 
#zaceskeautory #muffinacaj #kolackyaspiklenci #lgbt #lgbtliteratura #knihy #knihstagram #instaknihovna #theoaddair
  • Jedna krásná éra končí ... Série Cesta šamana od @fantom.print  je jedna z mála sérií, které jsem poctivě sbírala díl po dílu už od toho prvního. Ačkoliv ve čtení jsem skončila u pátého dílu (hold recenzáky maj přednost, no), i tak jsem sbírala a nyní mám celou sérii doma. Hlavně jsem díky této sérii poznala úža knihomola @filipaknihy
😍
Jaké série, které máte doma, jsou pro vás srdcovkou a máte ji vystavenou?

#books #bookstagram #instaknihovna #vasilijmahanenko #thewayofshaman #cestasamana #bookshelf
  • Dovolím si tu nasdílet jednu věc: 
http://alesotava.cz/moje-fotky/

Pokud na svou akci, svatbu či nějaký festival hledáte šikovného fotografa, určitě mohu doporučit Aleše @ales.otava 🙂 Naprosto skvělé fotografie, výborná kompozice fotek, umí si s nimi pohrát 🙂 Za nasdílení u sebe na profilu či poslání přátelům bude určo hrozně rád! 
#photographer #photograph #photo #friend #czechphotography
  • Re-reading Skleněného trůnu pokračuje ... Už mám za sebou Půlnoční korunu! (A strašně mě štve kvalita těch paperbacků od @cooboo_redakce , protože už u dvou knih se mi sedřel název na deskách 😒 A to si na knihy dávám velký pozor!

Ovládaná zlem.
Vázaná povinností.
Rozpolcená láskou.

Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel  a jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její život rozmetá na kousky. 
I po druhém přečtení si stále trvám na tom, že Skleněný trůn je jedna z nejlepších sérií, co jsem kdy četla. Jak ví i @opicimamacte že? 😍 Tak vzhůru na Dědičku ohně! 
#throneofglass #sarahjmaas #crownofmidnight #pulnocnikoruna #sklenenytrun #book #bookstagram #instaknihovna #docteno
  • Už jste u @nakladatelstvimetafora, které spadá pod @grada_cz zaregistrovali tyto nádherné knížečky ze série 7lásky? Naprosto krásně ilustrované romány 💙💚 Strašně moc za ně děkuji! 
#7lasky #nakladatelstvimetafora #nakladatelstvigrada #books #bookstagram #instabooks #instaknihovna #romanticbooks #vicecasunacteni