Zápisník Spisovatelky

Knižní, povídkový a osobní blog

instagram

 • Dovolím si tu nasdílet jednu věc: 
http://alesotava.cz/moje-fotky/

Pokud na svou akci, svatbu či nějaký festival hledáte šikovného fotografa, určitě mohu doporučit Aleše @ales.otava 🙂 Naprosto skvělé fotografie, výborná kompozice fotek, umí si s nimi pohrát 🙂 Za nasdílení u sebe na profilu či poslání přátelům bude určo hrozně rád! 
#photographer #photograph #photo #friend #czechphotography
 • Re-reading Skleněného trůnu pokračuje ... Už mám za sebou Půlnoční korunu! (A strašně mě štve kvalita těch paperbacků od @cooboo_redakce , protože už u dvou knih se mi sedřel název na deskách 😒 A to si na knihy dávám velký pozor!

Ovládaná zlem.
Vázaná povinností.
Rozpolcená láskou.

Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel a jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její život rozmetá na kousky. 
I po druhém přečtení si stále trvám na tom, že Skleněný trůn je jedna z nejlepších sérií, co jsem kdy četla. Jak ví i @opicimamacte že? 😍 Tak vzhůru na Dědičku ohně! 
#throneofglass #sarahjmaas #crownofmidnight #pulnocnikoruna #sklenenytrun #book #bookstagram #instaknihovna #docteno
 • Už jste u @nakladatelstvimetafora, které spadá pod @grada_cz zaregistrovali tyto nádherné knížečky ze série 7lásky? Naprosto krásně ilustrované romány 💙💚 Strašně moc za ně děkuji! 
#7lasky #nakladatelstvimetafora #nakladatelstvigrada #books #bookstagram #instabooks #instaknihovna #romanticbooks #vicecasunacteni
 • Kromě knih je mou velikou vášní také fotbal. Sleduji pár zahraničních týmu, ale na vrchu, v srdci zůstane pouze jeden. .
@acsparta_cz .
"V Praze na Letný hraje pražská Sparta
Zářivá hvězda ta železná garda,
Jsme navždy věrní a básníme vždy o ní,
To všechno proto že my jsme šampioni!" 💙💛❤️ #football #acspartapraha #sundejšálusundejdrestadyvladneacs #spartaforever #acs #spartapraha #letna #generaliarena #zpivejkdojsispartanem
 • Oficiálně můj nejtlustší paperback! Ale prostě Tolkien 😍💜
#lordoftherings #jrrtolkien #panprstenu #stredozem #mordor #middleearth
 • Už je to nejaká doba, co spolupracuji s @palmknihy 💙 a dokonce píši i na jeji blog www.knihaha.cz, kde najdete spousty a spousty skvělých recenzí od dalších knižních blogerů a blogerek.

Jako první e-knihu, kterou jsem od nich měla na recenzi, je Devět dní od autorky @strachotovazuzana. Kdo mě sledujete delší dobu, tak jste tuto knihu u mě již viděli. 
Devět dní je česká dystopie, sci-fi, postapo, cokoliv si řeknete. Protkaný příběh o dvou lidech a devíti dnech, během niž se celý děj odehrává.

Čtivá story, od které se nelze odtrhnout. Sama jsem ji četla asi 4x, takže rozhodně mohu doporučit. S autorkou jsem se i setkala osobně - je to milá žena s úžasným smyslem pro humor, navíc sama je knihomolka! 💜 
Knihu hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ #zapisnikpisepropalmknihy #spoluprace #recenze #ekniha #ecteni
 • Původně jsem se chtěla pustit do Projektu Kronos, ale vzpomněla jsem si, že mé kolegyně a kolegové z @knihydobrovsky vymyslely projekt #tojanectu, kdy by každý měl vystoupit ze své komfortní zóny a zkusit něco, co běžně nečte.

Já se rozhodla do projektu připojit knihou Hlava světa od Rebeccy Gablé, což je historický román z dob počátku středověku. Historické knihy jdou hodně mimo mě, naposledy jsem četla Dobronínské morytáty od pana Vondrušky, a to budou dobré tři roky zpět. 
Tak držte palce a ukažte pod hashtagem #tojanectu jakou knihu jste si do tohoto projektu vybrali jako příležitost vystoupit z komfortní zóny! 
P.S. Tahle potvůrka má 655 stran a je docela těžká! #tezkavaha 
@knihydobrovsky @kate_valter @stepanka.cte @melancholicka_cte @antoninsander @adampycha

#tojanectu #knihydobrovsky #bookstagram #instaknihovna #knihodrak #rebeccagable #ikar #euromediagroup #ukazcoctes #currentlyreading
 • Večeře "za trest" alias za zapomenutý klíče 😂 zrovna dneska, když můj drahý má teambuilding 😂 Ale véča dobrá! 😍 @costacoffee @costacoffeecz 
#coffeetime #panini #dinner #chocolatebrownie #glutenfreebrownie
 • Jaro v rozpuku ☀️
Dokonce nám macešky roztou z kamínků na zemi 🌺
#springishere
 • Tak toto je můj kompletní úlovek ze #svetknihy2019 !!
Audioknihy Text a Metro2034 od @glukhovsky @onehotbook pro přítele! 💜
Obal na knihu od @decente.cz 💜
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti jsem sehnala na stánku @nakladatelstvijota za krásnou cenu 174Kč tím, že jsem jim dala svůj blog a email 💜
Karmadontova šachovnice na stánku @fantom.print byla nutnost, pátý díl Cesty šamana 💜
Kronovy děti - další nutnost od @pavel_bares @hostbrno 💜 (700 stránek!!!) Lahev na pití @prescogroup protože Minnie 💜
A levandulová limča od @ugocs 💜

Užila jsem si dnešek, potkala jsem pár skvělých lidí, hlavně @strachotovazuzana 💜
 • Cizinka 💙 Čtete Cizinku? A koukáte na seriál? 
#cizinka #dianagabaldon #knihyomega #books #knihstagram
 • Vejlet na ostrov Ugljan 😍 #trip #croatia