Knihy

Jak plním knižní výzvu na rok 2016 – shrnutí měsíce ledna

Zdravím =)

První měsíc knižní výzvy utekl jako voda, a já konečně mohu sepsat shrnutí měsíce ledna. Za leden jsem přečetla 4 knihy, což je na mě docela pokrok, ještě před rokem bych dala tak jednu-dvě knihy. Ovšem když člověk najde knihu, která se vlastně čte sama, tak je pak čtení jedna radost =)Knih jsem si stanovila 90. Takže mi jich zbývá 86.

Tak jdem na ty knížky:

1) Aprilynne Pike – Křídla – knihu jsem přečetla přibližně za dva dny. Ve zkratce – kniha je o dívce, která se doteď učila doma s matkou. Ovšem rodina se přestěhovala pryč, a matka chce, aby dívka začala chodit do školy, našla si kamarády. Jedna věc ale obrátí dívčin život naruby. Plnou recenzi si přečtete zde – Křídla (Aprilynne Pike)  

2) Michelle Zink – Proroctví sester – Knihu jsem četla asi 3 dny. Ve zkratce – kniha je o dvou sestrách, které mají v životě svoje role – Jedna je Strážkyně a druhá Brána. Ovšem která je která? A jsou role určeny správně? Plnou recenzi si můžete přečíst zde – Proroctví sester (Michelle Zink)

3) Eva Vejmělková – Růžové moře – tuhle jsem přečetla za pouhý den, protože je to drobounká lehounká knížka. Plnou recenzi na ni ještě nemám, brzy bude. Zatím vám jen prozradím, že se děj odehrává ve slunném provoněném Toskánsku, je to příběh dívky, která si najde dva nezvyklé přátele. Ovšem nic není takové, jaké se zdá.

4) L.J.Smith – Říše temnot – Tajemství upírů – Taky ještě není recenze, mám vše v počítači, brzy přibude na blogu. Je to příběh dívky, která umírá na rakovinu, a chlapce, který není ani zdaleka tím, za kterého se vydává. Zachrání Poppy od smrti? A za jakou cenu?

Chybějící recenze na knihy přibudou ještě tenhle týden, tak se těšte =)

Plníte Knižní výzvu na rok 2016? Pokud ano, kolik jste si stanovili knih? A máte už článek za leden o těch přečtených? Určitě mi hoďte koment. U dalšího článku Ahoj =)

 

Knihomol věčně s hlavou v oblacích, milovník seriálů, cestování a gumových medvídků. Amatérský pisálek, který by chtěl jednou vydat knihu. A hlavně - potrhlý podivín. Vše v jednom dárkovém balení. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!